De Preston Hardcase Accessory Box XL is perfect voor het veilig en...
De OffBox Side Foot Rest is een must have item voor alle sportvissers...
De Sensas World Champion 3410 is voorzien van de nieuwe vergrendeling...
De Nieuwe Matrix Inline Pellet Bombs zijn wat kleiner en ideaal voor het...
De Matrix Aquos Ultra 4000 is ontwikkeld voor het feedervissen maar is...
De Matrix Aquos Ultra 3000 is ontwikkeld voor het feedervissen maar is...
De Matrix Sherpa Fleece Joggers zijn zeer Comfortabele met fleece...
Deze Matrix Pole Winder Tray bevat 12 winders met een lengte van 13 cm....
De Gunki Bull Frog kan op vele manieren gevist worden. Op open water aan een klassieke loodkop, getwitcht rond begroeiing met een Texas haak of als trailer op een bladed jig u kunt er zeker van zijn dat de BULL FROG heel wat aandacht gaat trekken. Het grote lichaam verplaatst flink wat water. De oversized ogen en de dubbele staart die bij de min...
De Gunki Bull Frog kan op vele manieren gevist worden. Op open water aan een klassieke loodkop, getwitcht rond begroeiing met een Texas haak of als trailer op een bladed jig u kunt er zeker van zijn dat de BULL FROG heel wat aandacht gaat trekken. Het grote lichaam verplaatst flink wat water. De oversized ogen en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek! Het buikgedeelte houdt lucht en vloeibare additieven vast, maar nog belangrijker is dat het helpt om het aas in te drukken eenmaal in de bek van een vis die aanvalt, waardoor de Texas haak vrij blijft. Probeer het aas wanneer weightless wordt gevist te vullen met een vloeibare lokstof om de stabiliteit te verbeteren. Het geribde buikgedeelte heeft een zachtere structuur waar de rovers tijdens een aanbeet aan blijven hangen en er meer tijd is om de haak goed te zetten. Tinsel zorgt voor extra visuele attractie. Geen enkele vis kan de BULL FROG ongeacht laten wanneer deze rondom planten wordt gevist! Wij adviseren een wide gape Texas haak in 4/0.
De Gunki Bull Frog Watermelon Chart is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.
De Gunki Bull Frog Red Toad is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.
De Gunki Bull Frog Lime Chart Pepper is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.
De Gunki Bull Frog Brown Sugar Red Flake is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.
De Gunki Bull Frog Motor Belly is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.
De Gunki Bull Frog Green Strass is leverbaar in 2 verschillende maten. Deze op kikker gelijkende shad kan op vele manieren gevist worden. Het grote lichaam verplaatst flink wat water en het oversized oog en de dubbele staart die bij de minste of geringste beweging fladdert maken dit kunstaas nog aantrekkelijker en met name voor snoek.