De Guru 5.3 Pint Bait Box is ontworpen om aas of kleinmateriaal in op te...
De Guru 5.3 Pint Bait Box is ontworpen om aas of kleinmateriaal in op te...
De Sensas Bob World Champion is een Stijlvolle hoed met een goede...
De Preston Innovations Revalution Hooklenghts N-20 zijn gemaakt voor de Feeder visserij. Deze 1 meter lange onderlijnen hebben de nieuwe Medium Wire N-20 haak die geknoopt is op Reflo Power Line. De Revalution Onderlijnen zijn gewikkeld op de nieuwe Revalution Spools
De Preston N-20 Mag Store Hooklengths zijn 15 cm lang en perfect geknoopt op Preston Accu Power lijn. De Onderlijnen zijn verpakt op de Mag Stick zodat u ze makkelijk kunt opbergen in de Mag Store System box. De N-20 heeft een wijde bocht en is wat dikker wat extra sterkte geeft waardoor hij prima te gebruiken voor de visserij waarbij toch die grote...
De Preston N-10 Mag Store Hooklengths zijn 15 cm lang en perfect geknoopt op Preston Accu Power lijn. De Onderlijnen zijn verpakt op de Mag Stick zodat u ze makkelijk kunt opbergen in de Mag Store System box. De N-10 is een langstelige, lichte haak die perfect is voor de delicate visserij met klein aas aan de vaste stok of het fijnere feeder vissen
De Blauw kleurige Gamakatsu 2210 haken zijn behalve de kleur gelijk aan de gewone en de rode 2210. Deze haken zijn specifiek ontwikkeld voor de visserij op met de feeder hengel en kunnen ook op de river gebruikt worden. De Gamakatsu 2210R haak heeft een brede haakbocht, is sterk uitgevoerd en blauw van kleur. Dit model leent zicht perfect voor het vissen...
De Gamakatsu BKS-2210R Competition Feeder onderlijnen zijn 75cm lang en specifiek ontwikkeld voor de visserij op brasem met de feeder hengel. De Gamakatsu 2210R haak heeft een brede haakbocht, is sterk uitgevoerd en rood van kleur. Dit model leent zicht perfect voor het vissen met maden, mestpiertjes, casters en mais.
De Cresta Barbed Method Hair Rigs met Stop zijn uitermate geschikt voor het vissen met de method feeder en zijn voorzien van een Barbed Gamakatsu Powercarp Hair Rigger haak met een Easy stop op de hair. Deze onderlijnen zijn 10 cm lang en worden geleverd op een handige winder die perfect in de Cresta modular boxen past
De Cresta Bait Band Method Hair Rigs zijn uitermate geschikt voor het vissen met de method feeder en zijn voorzien van een Gamakatsu Powercarp Hair Rigger haak met bait band. Deze onderlijnen zijn 10 cm lang en worden geleverd op een handige winder die perfect in de Cresta modular boxen past
De Cresta Worm Rigger onderlijnen zijn speciaal ontwikkeld voor het traditionele feedervissen. Deze onderlijnen zijn voorzien van een Gamakatsu Powercarp Hair Rigger haak met Easy Stop. Deze onderlijnen worden geleverd op een handige winder die perfect in de Cresta Modular Feeder Hook Lenght Box past.
De Guru LWGF Feeder Special Rigs zijn zoals de naam al doet vermoeden speciaal ontworpen voor het feedervissen. Deze onderlijnen zijn 1 meter lang en voorzien van de populaire LWGF haak en ze zijn gemaakt van Guru N-Gauge lijn.
De Preston Innovations Revalution Hooklenghts N-30 zijn gemaakt voor de Feeder visserij. Deze 1 meter lange onderlijnen hebben de nieuwe Medium Wire N-30 haak die geknoopt is op Reflo Power Line. De Revalution Onderlijnen zijn gewikkeld op de nieuwe Revalution Spools
De Preston Innovations Revalution Hooklenghts N50 zijn gemaakt voor de Feeder visserij. Deze 1 meter lange onderlijnen hebben de nieuwe zeer sterke N-50 haak die geknoopt is op Reflo Power Line. De Revalution Onderlijnen zijn gewikkeld op de nieuwe Revalution Spools
Deze Preston Dutch Master Hair Rigs met op de hair een Quick Stops zijn 75 cm lang en zijn Speciaal ontwikkeld om te vissen met zacht aas als brood, expanders en zelfs wormen. De rig bestaat uit een Barbed DM serie 1 haak met oog die geknoopt is aan de sterke en betrouwbare clear mono.De quick stop is van Korum, dus kwaliteit gegarandeerd.
Deze Preston Dutch Master Hair Rigs met op de hair een Quick Stops zijn 38 cm lang en zijn Speciaal ontwikkeld om te vissen met zacht aas als brood, expanders en zelfs wormen. De rig bestaat uit een Barbed DM serie 1 haak met oog die geknoopt is aan de sterke en betrouwbare clear mono.De quick stop is van Korum, dus kwaliteit gegarandeerd.
Deze Preston Dutch Master Hair Rigs met op de hair een Quick Stops zijn 15 cm lang en zijn Speciaal ontwikkeld om te vissen mat zacht aas als brood, expanders en zelfs wormen. De rig bestaat uit een Barbed DM serie 1 haak met oog die geknoopt is aan de sterke en betrouwbare clear mono.De quick stop is van Korum, dus kwaliteit gegarandeerd.
De Gamakatsu BKS-1050N Roach onderlijnen zijn 45cm lang en specifiek ontwikkeld voor de visserij op voorn met de Vaste Hengel, match en feeder hengel. De Gamakatsu 1050N haak heeft een wat langere steel en is nickel kleurig uitgevoerd. Dit model leent zicht perfect voor het vissen met maden, kleine mestpiertjes en casters.
De Gamakatsu BKS-2210R Competition Feeder onderlijnen zijn 100cm lang en specifiek ontwikkeld voor de visserij op brasem met de feeder hengel. De Gamakatsu 2210R haak heeft een brede haakbocht, is sterk uitgevoerd en rood van kleur. Dit model leent zicht perfect voor het vissen met maden, mestpiertjes, casters en mais.
De Gamakatsu 1310 N Allround Competition onderlijnen 22 cm lang en zijn speciaal ontwikkeld voor de allround wedstrijdvissers. De onderlijnen zijn voorzien van een de Gamakatsu 1310 haken geknoopt aan de bekende Gamakatsu G-Line
De Gamakatsu LS-1100 Bream Competition onderlijnen zijn 22 cm lang en zijn speciaal ontwikkeld voor wedstrijdvisserij met de vaste stok. De onderlijnen zijn voorzien van een extreem goed prikkende haak bronskleurige LS 1100 B.