De prijs van de hengels en kits rechtvaardigt de aanschaf van een Rive...
Mondial-f Speciaal Concours is een zeer licht, maar rijk lichtgeel...
De nieuwe Matrix 24 Kit Roost is speciaal ontwikkeld voor hen die extra...
De Matrix Polarised Sunglasses Casual met een Grey Lense is speciaal...
De Matrix Polarised Sunglasses Trans Black Wraps met een Grey Lense is...
Deze Nieuwe Sensas Power Match Carry All gemaakt van een ultra-resistent...
Matrix Storage Box 8 Compartments Deep is de ideale storage box om al je spulletjes in op te bergen of mee te nemen naar de waterkant. Dankzij de uitneembare tussenschotjes Kun je hem inrichten met 8 vakjes van 8x10 cm. 4 vakjes van 10x17 cm of 2 vakjes van 10x35 cm. Hij is perfect voor het opbergen van dobbers, rollen lijn, korven en ander klein materiaal.
Matrix Storage Box 16 Compartments Deep is de ideale storage box om al je spulletjes in op te bergen of mee te nemen naar de waterkant. Dankzij de uitneembare tussenschotjes Kun je hem inrichten met 16 vakjes van 5x8cm. 8 vakjes van 5x17 cm of 4 vakjes van 5x35 cm. Hij is perfect voor het opbergen van dobbers, rollen lijn, korven en ander klein materiaal.
De Matrix Storage Box 16 Compartments Shallow is de ideale storage box om al je spulletjes in op te bergen of mee te nemen naar de waterkant. Dankzij de uitneembare tussenschotjes Kun je hem inrichten met 16 vakjes van 5x8cm. 8 vakjes van 5x17 cm of 4 vakjes van 5x35 cm. Hij is perfect voor het opbergen van dobbers, rollen lijn, korven en ander klein...
De Preston Double Slider Winder Box is leverbaar met Winders in 3 verschillende lengtes. In deze stevige boxen kunt u alle tuigen opbergen en meenemen naar de waterkant.
De Sensas Opbergdoos Feeder is speciaal gemaakt om al uw Feeder materiaal in op te bergen. Deze doorzichtige UV bestendige doos is 35 x 23 x 9.5 cm groot en kan naar wens worden ingedeeld met de meegeleverde schotjes. De deksel is voorzien van 4 sluitingen zodat ook zwaarder korven er niet uitvallen
De Guru Fusion Feeder Box is speciaal ontwikkeld voor de vissers die een divers assortiment aan materialen mee willen nemen naar de waterkant. De Feeder Box is zo ingericht dat er optimaal gebruik word gemaakt van de beschikbare ruimte.
De Guru Fusion Feeder Box Accessory Box passen perfect in de Guru Fusion Feeder Box en zijn ideaal om kleine items in op te bergen. De Accessory Boxes zijn voorzien van een transparante bovenzijde hebben magnetische sluitingen en zijn leverbaar in 2 uitvoeringen.
De Guru Fusion Feeder Box Inserts zijn speciaal bedoeld om in de Guru Fusion Feeder Box te plaatsen. Dankzij de Fusion Feeder Box Inserts kunt u eenvoudig uw Feeder Box overzichtelijk indelen. Verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen.
Feedertech Hardcase opbergtas inclusief 6 opbergboxjes